SZKOŁA WIZAŻU

„Beauty-Art” stworzyła bardzo ambitny i szeroki program nauczania w ramach rocznej szkoły. Przyjmujemy zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas kontaktu, jak i takie, które chcą w gruntowny i nowoczesny sposób uporządkować swoje wiadomości zdobyte w innych ośrodkach. Program został opracowany na podstawie 30 lat doświadczeń pedagogicznych dyrektora szkoły i stale jest poszerzany o najnowsze trendy w światowej kosmetyce kolorowej.

Gwarantujemy wszystkim naszym absolwentom zdobycie pełnego warsztatu i wszelkich umiejętności profesjonalnego makijażysty. Zajęcia w szkole obejmują pełen program tematyki wizażu, stylizacji a także podstawowy materiał z zakresu charakteryzacji i fryzjerstwa.

Słuchacze naszej szkoły zobowiązani są do zaliczenia poszczególnych tematów zajęć, wykonania wymaganej liczby makijaży, przygotowania wskazanych referatów i opracowań. Dodatkowym wymogiem jest uczestnictwo w praktykach, oraz wszelkiego rodzaju „top training” – czyli obsługa pokazów mody, animacji firm kosmetycznych, planów filmowych, sesji zdjęciowych lub innych imprez kulturalno-estradowych.

Kursy, szkolenia i ciągłe doskonalenie jest częścią ścieżki kariery, niezbędnej wszystkim profesjonalistom. Ewoluuj i przechodź od amatora do profesjonalnego wizażysty, czego oczekuje wielu związanych z naszą szkołą makijażu. Aby być częścią świata artystów kosmetycznych, musisz się dobrze przygotować, ponieważ konkurencja na rynku jest ogromna, a wybór dobrej szkoły makijażu jest kluczowy. Nie zastanawiaj się i zapisz się już teraz na kurs makijażystki, dzięki któremu wystartujesz ze swoją karierą.

Jeśli pasjonujesz się wszystkimi niuansami makijażu i naprawdę chcesz zostać profesjonalistą i uczynić to swoim zawodem, ważne jest, odbycie odpowiedniego szkolenia. Kurs makijażu dla początkujących jest idealny, a po nim szukaj innych, które przyczynią się do ciągłego doskonalenia Twojego warsztatu i technik makijażu.

Ze względów higienicznych, wszystkich studentów prosimy o przychodzenie na zajęcia z własnymi maskarami. Zaliczenie roku następuje poprzez zaliczenie wszystkich tematów w tym prac międzysemestralnych, prac domowych, odbycia obowiązkowych praktyk oraz wykonanie i obronę pracy dyplomowej. Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat oraz zaświadczenie MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej).

Kurs makijażu dla początkujących

Aby zrobić pierwszy krok w karierze wizażysty , nie ma nic lepszego niż nauka makijażu w szkole z 30-letnia tradycją i doświadczeniem. W ten sposób możesz rozwijać swoją pasję w poznawaniu makijażowych technik, bawić się kolorami i kolorów, rozwijać w pełni swoje umiejętności. Ten kurs jest okazją do twórczej swobodnej nauki. Poznasz m.in. zastosowanie pędzli i kosmetyków, przygotowanie skóry, aplikację produktu. Nie czekaj i zapisz się na kurs wizażu dla początkujących już teraz!

Kursy wizażu — doskonalenie zawodowe

Teraz kiedy już wiesz, jak aplikować makijaż i przeszedłeś pierwszy krok z kursem makijażu dla początkujących, skoncentrowanym na podstawach makijażu, nadszedł czas, aby przejść jeszcze jeden poziom. Kolejnym etapem jest kurs zawodowy, który zaprezentuje kolejne techniki makijażu, nowe trendy i makijaże na specjalne okazje, również poprzez zajęcia teoretyczne i praktyczne. Dzięki niemu możesz poznać sposoby na bezpieczne poruszanie się w świecie wizażu, poćwiczysz pod okiem wykładowcy najnowsze techniki makijażu oczu, brwi, ust i wiele więcej.

ZAPEWNIAMY

OGÓLNY ZARYS PROGRAMU

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W TRYBIE

dziennym (nabór jesienny) – 2 razy w tygodniu (wtorki i środy) w godz.10:00-14:00
zaocznym porannym (nabór jesienny i zimowy)– weekendy co dwa tygodnie w godz. 9:00-15:00
zaocznym popołudniowym (nabór jesienny i zimowy)– weekendy co dwa tygodnie w godz. 15:00-21:00

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

Nauka w szkole trwa pełnych 12 miesięcy.
Prowadzimy 2 nabory w roku – jesienny (we wrześniu) oraz zimowy (w lutym).

KOSZT NAUKI

opłata wpisowa – 650 zł
czesne miesięczne – 690 zł

Szkoła wymaga następujących dokumentów niezbędnych przy zapisywaniu się

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDÓW PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że istnieje możliwość edukacji zgodnie z wymogami UP.

Wówczas program rocznej szkoły realizowany jest w ciągu 3 miesięcy, w wymaganym przez urzędy trybie 25-30 godzin zajęć tygodniowo.

Koszt nauki jest sumą 12 miesięcy rocznej szkoły w wybranym mieście plus opłata wpisowa,
czyli 8 280 zł, plus opłata za wpisowe 650 zł.

TERMINARZ

ZRÓB PIERWSZY KROK

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE