Nasza witryna internetowa używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Więcej o polityce prywatności »
Kurs intensywny Vouchery upominkowe Roczna szkoła wizażu

Specjalna oferta dla Krakowa!

 Kraków i okolice mamy dla Was specjalną ofertę: ‼️ Jubileuszowe -70% NA WPISOWE do rocznej szkoły ‼️ Zapraszamy do kontaktu z biurem: (12) 429-67-32 krakow@beautyart.pl Oferta ważna tylko do końca lutego i odnosi się tylko do szkoły rocznej w Krakowie.


Beauty-Art dla FashionTV

Nasze uczennice z Poznania miały okazję pracować przy wyjątkowej imprezie sygnowanej Fashion TV Party w Pacha Ibiza Poznań. Tego wieczoru najlepsi Polscy projektanci, laureaci tegorocznej edycji CANNES SHOPPING FESITVAL prezentowali swoje zapowiedzi najnowszych kolekcji. Natomiast nasze uczennice zajęły się upięciami i makijażem przepięknych modelek. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji wideo! [KLIK]


Okładka magazynu Make-Up Trendy naszej produkcji!

SZKOŁA WIZAŻU „BEAUTY-ART” prezentuje relację z backstage’u kolejnej sesji do magazynu Make-Up Trendy. Tym razem zdjęcia z sesji trafiły także na okładkę numeru 2/2014. Kierujemy wielkie podziękowania dla całego zespołu: Makijaż – Agata Wyszomirska Fryzura – Sylwia Puciato Produkcja i stylizacja – Aleksandra Małachowska Fotografa – Daniela Ujazdowskiego (www.facebook.com/danielujazdowskipl) Modelka – Moniki Biendzio Kapelusz – […]


Zdobądź dodatkowe kwalifikacje z Beauty-Art

Już we wrześniu zapraszamy do wszystkich naszych oddziałów na egzamin czeladniczy w zawodzie WIZAŻYSTA.

Zapraszamy na kurs intensywny

Krótkie kursy wizażu skierowane są do osób szukających potwierdzenia swoich zainteresowań makijażem, bądź do osób pracujących w zawodach związanych z kosmetyką i chcących uporządkować swoją wiedzę.

Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie są dokumentacją z sesji fotograficznych wykonanych przez naszych uczniów podczas zajęć w szkole, pod kierunkiem pedagogów "Beauty-Art".