DLACZEGO MY

O NAS

Beauty-Art to profesjonalizm, 30-letnie doświadczenie w branży i tysiące ludzi, którzy składają się na nasz postęp i sukces – uczniowie, absolwenci, instruktorzy, pracownicy biur, dyrekcja. Każdy z nich jest istotną częścią szkoły, każdy jest dla nas motywacją do ciągłego rozwoju, wsłuchiwania się w Wasze potrzeby. To od Was otrzymujemy najcenniejsze lekcje, które z przyjemnością wprowadzamy w życie.

Szkoła stawia uczniom wysokie i ambitne cele, ale dzięki temu szkolimy najlepszych fachowców w Polsce. Oferujemy indywidualne podejście do ucznia, dostosowanie wymagań do jego umiejętności, sukcesywną ocenę w jego postępach, bardzo dużą ilość zajęć praktycznych, oraz dodatkową pomoc na zajęciach ponadprogramowych. Jako jedyni na rynku proponujemy pełne 12 miesięcy nauki.

W ramach Rocznej Szkoły kształcimy przyszłych wizażystów, charakteryzatorów, fryzjerów. Oferujemy bogaty i ambitny program nauczania, oparty o aktualne trendy i  wymagania branży beauty. Podczas zajęć stawiamy na praktykę – warsztaty stanowią ponad 90% wszystkich zajęć. Nad wszystkim czuwa nasza wspaniała, wykwalifikowana kadra, która z chęcią dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zdradzając tajniki zawodu. Ponadto, w ramach praktyk zawodowych umożliwiamy naszym uczniom uczestniczenie w wielu prestiżowych projektach, sesjach zdjęciowych, spektaklach teatralnych czy pokazach mody. Wszystkim uczniom zapewniamy atrakcyjne pakiety startowe, dodatkowe dni na nieodpłatną naukę i trening nowo poznanych technik, oraz profesjonalną sesję dyplomową.

W Wasze ręce oddajemy 4 placówki Beauty-Art: gdańską, poznańską, krakowską i warszawską. Wszystkie cieszą się dużą popularnością i zaufaniem. Każda z nich znajduje się w doskonałej lokalizacji, posiada nowoczesne sale wykładowe, w pełni wyposażone stanowiska pracy dla wizażystów i fryzjerów. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków (rabaty dla studentów), nieograniczony dostęp do literatury i prasy fachowej, sprzęt fotograficzny wraz z oświetleniem do wykonywania zdjęć podczas zajęć, sale śniadaniowe, kawę, herbatę wodę i pełne zaplecze sanitarne.

NASZA KADRA

Beata małachowskaBeata Małachowska

Beata Małachowska, jest założycielką szkoły i jej dyrektorem artystycznym już od 30 lat. Swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech, gdzie kończyła renomowane szkoły i kursy. Swoją wiedzę pogłębiała uczestnicząc w szkoleniach branżowych w Nowym Jorku, Hong Kongu, Bolonii i Szanghaju. Przez lata pracowała jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL, gdzie tworzyła wizerunek firmy malując na pokazach trendów makijażu oraz dla największych czasopism kolorowych. Beata Małachowska jako pierwsza osoba w Polsce (1990 rok) zawodowo zajęła się analizą kolorystyczną. Organizowała kursy w zakresie wizażu i stylizacji w wielu szkołach kosmetycznych w Polsce, a także prowadziła  seminaria dla firm dotyczące kreowania wizerunku w biznesie.
Agnieszka PawłowskaAgnieszka
Pawłowska

W wieku 30 lat postanowiłam zmienić swoje życie i zająć się zawodowo tym, co kocham – wizażem. Szkoła Beauty Art była naturalnym wyborem. Spodobało mi się do tego stopnia, że… zostałam 🙂 Od ponad trzech lat mam przyjemność kształcić kolejne pokolenia wizażystów. Przyjmuję też klientki indywidualne. Cały czas też szkolę się i udoskonalam swój warsztat. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch ślicznych córek.

proszek1Alicja Schwertner

Alicja Schwertner–Ochmańska – z wykształcenia architekt, od zawsze kochała rysować, malować oraz własnoręcznie przerabiać i upiększać rzeczy. Z czasem jej zamiłowanie przeszło również na upiększanie twarzy. Już w gimnazjum malowała koleżanki na szkolne dyskoteki, wraz z wiekiem zainteresowanie sztuką wizażu rosło, aż w końcu przerodziło się w pomysł na życie. W 2014 roku ukończyła szkołę Beauty Art, by po 3 latach wrócić tam jako część kadry nauczycielskiej. Jako właścicielka firmy Ochmania Makeup maluje zarówno na śluby i wesela, jak również pracuje przy sesjach zdjęciowych i planach filmowych reklam, spotów czy teledysków. Jej ulubione rodzaje makijażu to makijaże kolorowe, etniczne, makijaż artystyczny oraz glow makeup.

Berenika Pałkowska.Berenika Pałkowska

Berenika Pałkowska makijażystka z ponad 10- cio letnim stażem.
> Ukończyła roczną szkołę Beauty Art ,w której jest teraz wykładowcą oraz wiele kursów u najlepszych wizażystów w kraju i w Europie .
> Prowadzi także swoją pracownię makijażu w Rumi gdzie przyjmie klientki a także prowadzi kursy i szkolenia indywidualne dla wizażystów.
> Jej dewizą jest przede wszystkim dbałość o stan skóry klientek dla tego prócz makijaży wykonuje także zabiegi pielęgnacyjne Malu Wilz.

Darek Kubiak.Darek Kubiak

Mistrz Wizażu (tytuł zawodowy), makijażysta , wizażysta, charakteryzator teatralny, perukarz.
Długoletnie i bardzo bogate doświadczenie zawodowe (sesje, plany zdjęciowe, scena, publikacja prasowe).
Instruktor, trener, wykładowca szkół wizażu i charakteryzacji na poziomie średnim i wyższym.
Egzaminator Izby Rzemieślniczej w Poznaniu na tytuł czeladnika i mistrza – zakres : wizaż i stylizacja.
Pracujący w Teatrze Wielkim Opera Poznańska – charakteryzator/perukarz, szef pracowni.
Liczne szkolenia, warsztaty i seminaria z zakresu wizażu, analizy i teorii koloru, charakteryzacji scenicznej, prosthetics, makijażu permanentnego.
Pasjonat koloru oraz form plastycznych, wiedzy wykorzystywanej w świecie makijażu klasycznego i charakteryzacji teatralnej.

Dorota PilippDorota Pilipp

Wykładowca i szkoleniowiec z wizażu z kilkuletnim doświadczeniem. Swoje prace regularnie prezentuje w Internecie jako @glamdivapl – nie tylko sama maluje, ale też fotografuje, retuszuje, kręci filmy i montuje. Bardzo lubi tworzyć instagramowe video z makijażami krok po kroku. Współpracuje z wieloma markami kosmetycznymi w Polsce i za granicą. Jej artykuły trafiały na łamy portali Wizaz.pl, MakeupGeek.com, a także magazynów: “Make-up Trendy”, “E-makijaż”, “e-makeupownia”. Charakteryzator na planie teledysku Sławomira “Megiera”. Finalistka tytułu “Artysta Roku” w kategorii “Krok po kroku” według “Make-up Trendy”.
Gosia BryłaGosia Bryła

Gosia Bryła – wizażystka, wykładowca makijażu, absolwentka szkoły wizażu Beauty-art w Warszawie. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, spotach reklamowych, teledyskach, ale kreuje także makijaże klientów indywidualnych. Wykonywała makijaże wielu polskim gwiazdom i celebrytom, takim jak: Joanna Koroniewska, Joanna Jabłczyńska, Maffashion, Angelika Mucha, Paulina Krupińska, Maciej Dowbor, Tomasz Karolak, Krzysztof Stelmaszyk. Na swoim koncie ma współpracę z markami: Skoda, Nestle, Vitapil, Raiffeisen Polbank, Multikino, Galbani. Uwielbia naturalny look, makijaż glow i fashion.

Gosia Nowak.Gosia Nowak

Absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty-Art. Wizażystka, stylistka i miłośniczka mody. Od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z adeptami sztuki makijażu w szkołach wizażu oraz na warsztatch indywidualnych. Prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku biznesowego dla firm oraz pracuje przy sesjach fotograficznych o charakterze biznesowym. Tworzy makijaże na potrzeby wielu programów i stacji telewizyjnych oraz internetowych, między innymi „fakty”, ddtvn, „superwizjer”, „ostre cięcie”’, „onet.pl” „wstajesz i wakacje”. Współpracuje z wieloma osobami ze świata biznesu i polityki. Od kilku lat podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni dba o wizerunek ludzi ze świata filmu. Wsółpracuje również z klientkami indywidualnymi tworząc ich wizerunek na potrzeby ważnych chwil w życiu. Jest również autorką artykułów w prasie branżowej. Nie mogłaby żyć bez mody, chwil spędzonych w towarzystwie dobrej książki i marzeń o słonecznej Hiszpanii 🙂
Hanna Zacharewicz.Hanna Duda Zacharewicz

Hanna Duda Zacharewicz: stylistka galerii Klif, autorka artykułów o modzie i urodzie , charakteryzatorka filmowa i telewizyjna.

Kania KaniaKasia Kania

Katarzyna (Vertis.Hair) łączy najnowsze trendy z klasyczną elegancją z lekką dozą romantyzmu.
Estetka z 6 letnim doświadczeniem sprawia, że to najbardziej wymagające Panny Młode są w pełni usatysfakcjonowane.
Fryzury ślubne, sesje zdjęciowe, plany teledysków oraz pokazy mody to jej żywioł.
Współpracowała z Julią Wieniawą czy Patrycją Kazadi
Jej motto życiowe brzmi” Jeśli kochasz to co robisz, nigdy nie będziesz w pracy” <3

Kasia RoguskaKasia Roguska

Kasia Szarota.Kasia Szarota

Od zawsze związana ze światem makijażu i pielęgnacji.
Posiada wieloletnie doświadczenie jako trener , szkoleniowiec. Od kilku lat dzieli się wiedzą jako wykładowca w szkole „Beauty Art „. Prowadzi również warsztaty dla wielu firm z zakresu makijażu biznesowego jak i klientów indywidualnych.
Pasjonatka pielęgnacji , „ perfekcyjnych ust „ i podróży dookoła świata.

ŁukaszŁukasz Adelon Rembas

Łukasz Adelon Rembas
– makijażysta charakteryzator
– kanał na YT i Instagramie – jeśli chodzi o filmy sam przygotowuje pomysł, realizuje go i montuje materiał, dba o szczegóły i rekwizyty, które często sam robi
– Drag Queen – polski sobowtór Adele oraz wiele innych wcieleń
– jako influencer współpracuje z różnymi markami 

Magda Kukurowska.Magda Kukurowska

Absolwentka Warszawskiej szkoły wizażu Beauty Art, od ponad pięciu lat instruktorka makijażu i wykładowczyni. Uwielbia pracować z ludźmi i napawać ich pozytywną energią.
Pasjonatka kolorowych makijaży i perfekcyjnych brwi. Niezwykle ceni kreatywność.
Swój warsztat szlifowała pracując przy sesjach ze sportowcami światowej sławy, m.in Justyną Kowalczyk, Robertem Kubicą, Kamilem Stochem, Edytą Ropek. Miała przyjemność współpracować również z drużyną Chemik Police, ZAKSA, Unia Tarnów, Pogoń Szczecin oraz reprezentantami  Polski w skokach narciarskich. Kilka lat dbała o wizerunek kadry menadżerskiej oraz pracowników Grupa Azoty.
Na co dzień tworzy makijaże dla indywidualnych klientów oraz na potrzeby sesji fotograficznych.
Prywatnie miłośniczka psów, książek fantasy, podróżowania i hikingu.

Magdalena Kasprzyk.Magdalena Kasprzyk

Magdalena Kasprzyk
Pozytywna i energiczna.
Makijaż jest jej największą pasją.
Dyplomowana wizażystka, absolwentka uczelni wyższych w Poznaniu oraz szkoły wizażu Beauty Art.
Umiejętności i talent stale rozwija poprzez ciągłe dokształcanie się u mistrzów wizażu.
Jest perfekcjonistką i dba o wysoki stopień estetyki wykonywanych makijaży.
Uwielbia wydobywać piękno z kobiet,  dodając im pewności siebie.
Największą część jej pracy stanowią makijaże okolicznościowe , dba również o  wizerunek panien młodych obsługując śluby .
Do pracy podchodzi rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.
Chętnie wspiera innych.
Była odpowiedzialna za oprawę makijażową na dobroczynnym pokazie mody LEO Fashion , gdzie swoje marki prezentowały min. Bizuu , 303 Avenue , Marfa,
na którym miała przyjemność malować modelki i osoby zaangażowane w organizację pokazu.
Współpracowała przy projektach Celebration Productions, Celebration Fashion Festival.
Była odpowiedzialna za kreowanie wizerunku kandydatek do tytułu Miss Polski Wielkopolski  oraz Miss Polski Wielkopolski Nastolatek .
Swoją publikację miała także w magazynie Playboy.
Uwielbia kontakt z ludźmi.
Prywatnie miłośniczka dobrego filmu i wielbicielka zwierząt.

Małgorzata Dunder.Małgorzata Dunder

Małgorzata Dunder – wizażystka, stylistka, wykładowca z pasji.

W ciągu ponad 20 lat pracy wyszkoliła tysiące wizażystek w Polsce i na świecie. Kreowała makijaże w Miami, szkoliła w Dubaju, współpracowała z irlandzką szkołą Olivia Keenan School of Aesthetics, firmą organizującą eventy „Trisha Mcdonald Pumper U” oraz wieloma fotografami i osobami z branży w Polsce i na świecie.

Pracowała przy niezliczonych sesjach zdjęciowych, spektaklach operowych, na pokazach mody i różnego rodzaju eventach, m.in. charytatywnych.

Uwielbia współpracować z ludźmi i podczas szkoleń poznawać ciekawe osoby. Z przyjemnością dzieli się swoim ponad 20-sto letnim doświadczeniem i wiedzą. Zawsze stara się przekazywać wiedzę w miłej atmosferze, łącząc profesjonalizm z przyjemnością. Jest nauczycielem z pasji i to jest droga jej życia.
Jest specjalistką w analizie kolorystycznej i stara się, aby jej wykłady były jak najbardziej przystępne i proste w przekazie.

Jej ideą jest podkreślanie kobiecego piękna, które każda z nas w sobie nosi, a także dzielenie się wiedzą jak to osiągnąć.

Współautorka książek:
“Analiza Kolorystyczna” Małgorzata i Malvina Dunder
“The Seasonal Color Analysis” Małgorzata i Malvina Dunder
“Wizaż i Stylizacja Ślubna” Małgorzata i Malvina Dunder
“Makijaż Sceniczny (baletowy)” Małgorzata i Malvina Dunder

Marzena Korczak.Marzena Korczak

Marzena Korczak-Komorowska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, mgr sztuki, art. plastyk ( nagroda Ministra Kultury i Sztuki 1989 r.) od 1992 pracuje jako charakteryzatorką. Przez 20 lat związana była z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie przygotowywała i wykonywała charakteryzacje do wszystkich spektakli tej sceny. Obecnie zatrudniana przez niemiecką agencję impresaryjną, gdzie zajmuje się charakteryzacją i kostiumami do spektakli musicalowych wystawianych w całej Europie. Pracowała również dla stacji telewizyjnych i w produkcjach filmowych wykonując charakteryzację znanym gwiazdom i politykom. Ma także doświadczenie w pokazach mody. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami wykładając już kilkanaście lat w szkole wizażu i charakteryzacji.

Monika KorekMonika Korek

Czarna Róża Art
stylistka fryzur ślubnych, okazjonalnych i fashion.

Pasjonatka stylizacji włosów posiadająca tytuł technika usług fryzjerskich.

Publikacje w polskich i zagranicznych magazynach:
E!stilo, Magma, Elegant Magazine, Catwalk Magazine, Makijaże i fryzury do ślubu, EnVie, Design Scene, Touche, Kismet Magazine, 2B Style, Picton Magazine

Monika WróbelMonika Wróbel-Pajor

Monika Wróbel- jedna z najbardziej znanych komercyjnych wizażystek w Krakowie. Pracująca z celebrytami przy dużych kampaniach reklamowych. Właścicielka studia oraz agencji Womanhood Studio, które jest jedynym miejscem w Polsce gdzie styliści, wizażyści i fryzjerzy działają kompleksowo przy produkcjach komercyjnych oraz klientach indywidualnych. Wykładowca w szkole wizażu Beauty Art.Dodatkowo pracująca przy międzynarodowych produkcjach jako asystent kostiumografów takich jak Lisa Christl, Magdalena Jadwiga Rutkiewicz-Luterek, Katarzyna Lewińska.

Natalia Beń.Natalia Beń

Jestem absolwentka BeautyArt, najpierw ukończyłam wizaż a zaraz po rozpoczęłam naukę fryzjerstwa, nauczyciel, który mnie edukował zaraził mnie swoją pasja do fryzjerstwa, dzięki temu zostałam fryzjerem a wizaż towarzyszy mi przy wyjazdach gdy czesze panny młode na ich śluby. Ukończyłam również kosmetologię, dzięki której dokładniej mogę określić np.z jaka skóra mam doczynienia i jakich kosmetyków mam użyć, żeby zaradzić problemom. Za mną ogrom wiedzy, mnóstwo szkolen oraz współpracy ze wspaniałymi ludźmi. Obecnie pracuje w cudownej pracowni fryzjerskiej Henryka Kwaśniewskiego w Gdansk Wrzeszcz i serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, specjalizuje się w strrzyzeniach męskich oraz swietnie czuje się w koloryzacjach.

Paula RychlewiczPaula Rychlewicz

Jestem absolwentką Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art w Warszawie, wcześniej skończyłam Projektowanie Ubioru w Fashion School w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy z klientem indywidualnym i przy sesjach zdjęciowych. Ostatnią publikację miałam w Dreamingless Magazine. Modą i Sztuką interesuje się od zawsze i to z niej czerpię inspiracje w makijażu. Cały czas udoskonalam i poszerzam swoje umiejętności – niedawno ukończyłam kurs Stylizacji Fryzur w Beauty Art w Poznaniu

Paulina FrątczakPaulina Frątczak

Wizaż moja pasja – moje życie

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Już wtedy odkryłam jaka moc tkwi w makijażu. Przez kolejne lata zdobywałam doświadczenie podczas pracy z klientem indywidualnym jak i biznesowym. Nieustannie podnoszę poziom swoich usług poprzez szkolenia jak i ćwiczenia. Ponad 5 lat pracy dla marki MAC COSMETICS, dało mi możliwość codziennego odkrywania potrzeb klientów, pracy nad makijażowym warsztatem. Jako część MAC EVENT TEAM zdobyłam doświadczenie przy pracy na backstage pokazów mody = szybkość, precyzja, dokładność.
Dzięki tym doświadczeniom jestem gotowa na przekazanie wiedzy, i umożliwienie odkrywania pasji KAŻDEJ/KAŻDEMU z WAS 

ZRÓB PIERWSZY KROK
ZADAJ PYTANIE

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE

Close Menu