SZKOŁA
Charakteryzacji

Bogate doświadczenie wykładowców szkoły „Beauty Art”, również z zakresu charakteryzacji, dało możliwości poszerzenia oferty szkoleniowej placówki. Kreatywna forma zajęć pozwala na aktywną naukę. Słuchacze rocznego studium charakteryzacji zobowiązani są do zaliczenia poszczególnych tematów zajęć. Duża samodzielność jest atutem każdego przyszłego charakteryzatora.

Zaliczenie roku następuje poprzez zaliczenie wszystkich tematów w tym prac międzysemestralnych, prac domowych oraz wykonanie i obronę pracy dyplomowej.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat oraz zaświadczenie MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej).

Szkoła charakteryzacji

Dowiesz się również więcej o pracy w takich dziedzinach jak fotografia czy wybieg, makijaż artystyczny, malowanie ciała i używanie aerografu. Oprócz całej tej obszernej treści weźmiesz również udział w wielu zajęciach praktycznych Dowiesz się również więcej o pracy w takich dziedzinach jak fotografia czy wybieg, makijaż artystyczny, malowanie ciała i używanie aerografu. Oprócz całej tej obszernej treści weźmiesz również udział w wielu zajęciach praktycznych. Dowiesz się również więcej o pracy w takich dziedzinach jak fotografia czy wybieg, makijaż artystyczny, malowanie ciała i używanie aerografu. Oprócz całej tej obszernej treści weźmiesz również udział w wielu zajęciach praktycznych

Kursy w szkole charakteryzacji

Dzięki naszym kursom wydobędziesz z siebie profesjonalistę charakteryzacji. Nauczysz się pracować z klientem, dążyć do doskonałości oraz złamać swoje ograniczenia. Dzięki nam masz też okazję do współpracy z dużymi firmami potrzebującymi charakteryzacji, wizażu lub
przedstawicielami firm kosmetycznych. Dzięki temu możesz podnieść jakość świadczonych przez siebie usług. Nasze kursy zapewniają również wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu, konsultacji wizerunkowych i makijażu artystycznego. Oprócz tych wydarzeń, uczniowie szkoły charakteryzacji opracowują makijaże na imprezy tematyczne.

Nie musisz iść na studia z zakresu charakteryzacji — wystarczy, że zapiszesz się na nasz roczny kurs, w miastach takich jak Gdańsk, Poznań. Sprawdź kurs makijażu cena już teraz! Nasze kursy charakteryzacji możesz realizować również ze środków Urzędu Pracy i skorzystać z dofinansowania.

Charakteryzacja — kursy — Gdańsk

Nasze kursy charakteryzacji to prawdziwy przegląd najnowszych trendów na rynku — inspirujące kosmetyki używane do charakteryzacji, faktury, tekstury i techniki aplikacji. Zaktualizuj swoją wiedzę z obszarów związanych z makijażem, charakteryzacją i urodą o główne nurty i techniki aplikacji. Zaktualizuj swoją wiedzę z obszarów związanych z makijażem, charakteryzacją i urodą o główne nurty. Dowiedz się, jakie trendy odnoszą sukcesy na wybiegach, czerwonych dywanach, w mediach społecznościowych. U nas zobaczysz wykonywanie makijażu na żywo .

ZAPEWNIAMY

OGÓLNY ZARYS PROGRAMU

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W TRYBIE

dziennym – poniedziałki w godzinach 10:00-16:00

lub

zaocznym – sobota i niedziela (co dwa tygodnie) w godzinach 9:00-15:00

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

Nauka w szkole trwa pełnych 12 miesięcy.
Nabór prowadzony jest raz w roku – we wrześniu.

KOSZT NAUKI

opłata wpisowa – 650 zł
czesne miesięczne – 750 zł

 Szkoła wymaga następujących dokumentów niezbędnych przy zapisywaniu się

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW URZĘDÓW PRACY

Dla osób starających się o dofinansowanie szkolenia ze środków Urzędów Pracy informujemy, że istnieje możliwość edukacji zgodnie z wymogami UP.

Wówczas program rocznej szkoły realizowany jest w ciągu 3 miesięcy, w wymaganym przez urzędy trybie 25-30 godzin zajęć tygodniowo.

Koszt nauki jest sumą 12 miesięcy rocznej szkoły w wybranym mieście plus opłata wpisowa,
czyli 9 000 zł, plus opłata za wpisowe 650 zł.

TERMINARZ

ZRÓB PIERWSZY KROK

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE