Skończyliśmy 30 lat! To piękny wiek, który łączy witalność wynikającą z młodości i wiedzę wynikającą ze zdobywanego latami doświadczenia. To moment, w którym stawia się na rozwój i ma się świadomość własnych oczekiwań i pragnień. Nasze pragnienie się nie zmieniło – nadal chcemy uczyć kolejnych pasjonatów, pomagać spełniać marzenia i wprowadzać kolejne osoby w tajniki zawodu wizażysty. I tego życzymy sobie na kolejne lata.

30 lat - Beaty ART

Szkoła wizażu „Beauty-Art” to tysiące zadowolonych absolwentów

Przez 30 lat wykształciliśmy tysiące absolwentów, którzy dzięki nam postawili swoje pierwsze kroki w branży. Wielu z nich odniosło spektakularny sukces, a każdy wyniósł z naszej szkoły cenne umiejętności, przede wszystkim praktyczne. Nie zliczymy, ile razy udało nam się pomóc w spełnieniu marzeń o pracy wizażysty czy własnym biznesie, budując z kursantami nie tylko wiedzę i portfolio, lecz także – tak potrzebną w tym zawodzie – pewność siebie i swoich umiejętności. Do każdego podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że tylko tak możemy jak najlepiej oszlifować wszystkie diamenty.

Poznaj naszą ofertę kursów wizażu

„Beauty-Art” to kursy prowadzone w kilku dużych miastach w Polsce i przeznaczone dla każdego – bez względu na to, czy masz doświadczenie jako wizażysta, czy dopiero planujesz zagłębić się w tę tematykę. W Trójmieście działa szkoła wizażu Gdańsk , a nasze zajęcia prowadzimy też w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. Stawiamy na praktykę, dlatego kursy w „Beauty-Art” to nie tylko wykłady, ale masa zadań do wykonania i ćwiczeń przeprowadzanych pod okiem najlepszych specjalistów, a także mnóstwo wiedzy, która przydaje się podczas funkcjonowania w branży. A co najważniejsze – stawiamy na dostępność, dlatego tworzymy szkolenia dla osób, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na całoroczną naukę wszystkich zagadnień wizażu, a mimo to chcą nauczyć się nowego fachu, poszerzyć czy odświeżyć swoją wiedzę lub zwiększyć zakres oferowanych usług.

Kurs I stopnia – makijaż dzienny & classic glamour smokey eyes

To intensywny, profesjonalny kurs na bardzo wysokim poziomie – 18 godzin zajęć dla każdego, kto chce nauczyć się podstaw lub mniej zaawansowanych technik i zagadnień wizażu – idealny dla osób bez doświadczenia lub z mniejszym doświadczeniem pracy w salonie oraz dla mobilnych kosmetyczek pracujących u klienta. Program nauczania kursu jest wypełniony po brzegi ambitnymi zadaniami i celami, a małe grupy i skrypt całego szkolenia ułatwiają przyswajanie informacji i zdobywanie nowych umiejętności. Podczas zajęć szlifuje się takie umiejętności, jak wykonywanie makijażu dziennego flash, modelowanie twarzy na mokro, makijaż classic glamour czy aplikacja sztucznych rzęs. Program obejmuje także wiedzę na temat teorii barw, zasad pielęgnacji dopasowanej do poszczególnych typów cery czy analizę budowy kształtu twarzy i oka. To wszystko razem składa się na świetne podstawy do tego, by zadebiutować w branży i dalej rozwijać swoje kompetencje.

Kurs II stopnia – makijaż ślubny & evening glamour

Kurs II stopnia przeznaczony jest przede wszystkim dla wizażystów, którzy pracują lub chcą pracować z panną młodą (w gabinecie kosmetycznym, ale również podczas sesji zdjęciowych). To intensywne szkolenie prowadzone w małych grupach, w trakcie którego zdobędziesz umiejętności wykonywania makijaży ślubnych różnymi technikami, m.in. techniką roztartej kredki czy metodą spotlight. Ponadto poznasz zasady doboru makijażu do okoliczności oraz zasady pielęgnacji i przygotowania skóry przed wykonaniem makijażu okolicznościowego. To doskonałe szkolenie dla osób, które chcą rozszerzyć zakres swoich usług lub doszkolić się, by jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Zaufaj szkole z doświadczeniem i tysiącami absolwentów!

Dziesiątki lat naszego doświadczenia to dziesiątki lat kształcenia specjalistów w dziedzinie wizażu. Dołącz do grona zadowolonych absolwentów i zawalcz o swoją przyszłość oraz zawodowe marzenia przy pomocy pędzla i palety cieni oraz przy wsparciu profesjonalnej, pomocnej i przyjaznej kadry.