Teoria to nie wszystko! Praktyki w trakcie nauki pomogą Ci usystematyzować swoją wiedzę i zdobyć cenne, różnorodne doświadczenie – dlatego w rocznej szkole wizażu „BeautyArt” oferujemy aż 90% zajęć w formacie ćwiczeniowej! Chcesz przygotowywać uczestniczki konkursu Miss Polski do udziału w finale? Zdobywać doświadczenie zawodowe z najlepszymi z najlepszych? Zapraszamy do „BeautyArt” – szkoły, która stawia na doświadczenie, a nie tylko naukę zagadnień teoretycznych.

Pracuj z najlepszymi podczas dużych eventów

Tak, to nie żart – nasi słuchacze przygotowywali 90 finalistek konkursu Miss Polski w ciągu jednego dnia! Czy jest lepszy sposób, by nauczyć się pracy wizażysty od praktycznej strony? Naszym zdaniem nie. Dlatego ciągle pozyskujemy nowe kontakty i rozszerzamy sieć współprac, by zagwarantować słuchaczom kursów „Beauty-Art” jak najwięcej dodatkowych praktyk zawodowych odbywanych poza szkołą. Takie wydarzenia doskonale testują zdobyte umiejętności, pomagają radzić sobie ze stresem w przyszłości i są doskonałą zabawą. Na przeszkodzie nie stanie nam nawet pandemia. Mimo że doprowadziła do ograniczeń w organizacji eventów, to ciągle szukamy nowych możliwości, by dostarczać kursantom wiedzę teoretyczną i praktyczną na najwyższym poziomie.

Teoria daje podstawy, praktyka – doświadczenie

Dzięki zdobywaniu doświadczenia podczas nauki absolwent kończy zajęcia z wiedzą, kilkoma ciekawymi pozycjami w swoim zawodowym portfolio oraz pewnością siebie wynikającą z postawionych już pierwszych kroków w branży. Kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie zdobytej wiedzy podczas ćwiczeń. Wiemy, że teoria to jedno, a rzeczywistość to drugie. Zetknięcie się z omawianym zagadnieniem „na żywo” wygląda zupełnie inaczej niż w opisach. Chcemy przeprowadzić naszych studentów przez pierwsze, często trudne próby, by pokazać im, jak radzić sobie ze stresem i jak najlepiej wykorzystać zdobyte umiejętności. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na dodatkowe praktyki, prowadzone poza szkołą. Wszystko po to, by perfekcyjnie przygotować obecnych i przyszłych wizażystów do pracy w zawodzie, który ma różne blaski i cienie.

Co dają praktyki wykonywane w trakcie nauki zawodu?

Najlepszą wiedzę i umiejętności zdobywa się poprzez praktykę – podejmowanie prób, ćwiczenie, szlifowanie swoich umiejętności, dopracowywanie tego, co wymaga dopracowania. Dlatego najefektywniejsze studia czy kurs nie tylko dostarczą Ci solidną porcję wiedzy teoretycznej, lecz także (a może przede wszystkim) pozwolą Ci zdobyć bezcenne doświadczenie pod okiem profesjonalnych, kompetentnych specjalistów z branży. To właśnie klucz do sukcesu rocznej szkoły makijażu prowadzonej w szkole „Beauty-Art”.

Plusy praktyk zawodowych

Warto angażować się w dodatkowe praktyk w trakcie studiów, szkoleń czy kursów, ponieważ taka forma ćwiczeń może być odpowiednim uzupełnieniem wiedzy i doświadczenia zdobywanych w trakcie zajęć szkolnych. Dzięki temu dużo łatwiej będzie wejść na rynek pracy. Pracodawcy bardzo często wolą zatrudniać osoby nie tylko dobrze wykształcone, lecz także z  atrakcyjnie zbudowanym portfolio. Portfolio tworzone już podczas nauki może być więc przepustką do świata wizażu i otworzyć niejedne drzwi. A przecież podczas kształcenia przyszłych wizażystów chodzi nam głównie o to, by nasi słuchacze – oprócz wiedzy i umiejętności – zdobywali możliwości i perspektywy na przyszłość. Nic nie zapewni tego lepiej niż bogate i udokumentowane doświadczenie. To też najlepszy sposób na to, żeby się  zapoznać z profesjonalnymi  kosmetykami, sprzętem, klientami. Nie można tego nie docenić, bo dzięki takiemu obyciu wzrasta pewność siebie i przekonanie o tym, że słuchacz poradzi sobie w branży. A pewność siebie i swoich umiejętności jest, tuż obok wiedzy teoretycznej i praktyk zawodowych, jednym z filarów sukcesu!

Nauka makijażu Warszawa , Poznań, Kraków, Gdańsk

Zapraszamy do naszej szkoły wizażu – nabór do rocznej szkoły rozpoczyna się już w maju 2022 (prowadzimy rekrutację dwa razy do roku, w semestrze zimowym i letnim). W ramach czesnego zapewniamy m.in. 384 godziny zajęć (w tym 90% praktyki), zestaw startowy dla każdego ucznia, kosmetyki do pracy i profesjonalne stanowisko, praktyki zawodowe, wyjątkową kadrę i przyjazną atmosferę. Poruszane przez nas tematy obejmują makijaż korekcyjny, okazjonalny, wieczorowy, ślubny, smokey eyes, biznesowy, instagramowy czy kreatywny. Zajęcia prowadzone są trybie dziennym, zaocznym porannym oraz zaocznym popołudniowym. Czesne może zostać dofinansowany ze środków urzędów pracy.

Nie zastawiaj się dużej – pozwól się zrekrutować!

Zapraszamy do naszej szkoły wizażu – nabór do rocznej szkoły rozpoczyna się już w maju 2022 (prowadzimy rekrutację dwa razy do roku, w semestrze zimowym i letnim). W ramach czesnego zapewniamy m.in. 384 godziny zajęć (w tym 90% praktyki), zestaw startowy dla każdego ucznia, kosmetyki do pracy i profesjonalne stanowisko, praktyki zawodowe, wyjątkową kadrę i przyjazną atmosferę. Poruszane przez nas tematy obejmują makijaż korekcyjny, okazjonalny, wieczorowy, ślubny, smokey eyes, biznesowy, instagramowy czy kreatywny. Zajęcia prowadzone są trybie dziennym, zaocznym porannym oraz zaocznym popołudniowym. Czesne może zostać dofinansowany ze środków urzędów pracy.

Nie zastawiaj się dużej – pozwól się zrekrutować!