Pasja to bardzo ważna część życia. Jednak by uczynić z niej zawód i móc czerpać satysfakcję z pracy, którą się lubi, potrzebna jest usystematyzowana wiedza teoretyczna oraz praktyczna, którą zdobywa się poprzez doświadczenie. Dlatego jeśli marzysz o pracy wizażysty, nie czekaj – sięgnij po swoje marzenia i zapisz się na kurs wizażu. Zajęcia pomogą Ci zdobyć pierwsze doświadczenie lub rozwinąć wiedzę, którą zdobyłeś już podczas nauki czy pracy zawodowej. Dowiedz się, dlaczego uczestnictwo w kursie wizażu to dobra decyzja i opłacalna inwestycja.

Dlaczego warto zapisać się na kurs wizażu?

Praca wizażysty to nie tylko bardzo ciekawa praca, w której ciągle coś się dzieje, w której ma się stały kontakt z ludźmi i która potrafi niezwykle inspirować. To także praca, która może być bardzo dochodowa. Aby tak się stało, wizażysta musi stale rozwijać swoje kompetencje, uczyć się nowych rzeczy i pogłębiać wiedzę na temat już znanych zagadnień. Najlepszym sposobem, by być na bieżąco i stale zwiększać swoje kwalifikacje, jest uczestnictwo w kursach wizażu. Kurs nie tylko daje znajomość teorii i wspiera rozwój umiejętności praktycznych, lecz także dodaje pewności siebie. Tak, to prawda – im większą będziesz miał bowiem wiedzę i wprawę, tym łatwiej będzie Ci wejść w ten biznes i podbić świat wizażu. Kurs daje Ci także coś jeszcze – oficjalne potwierdzenie Twoich umiejętności w postaci dyplomu i zaświadczenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, co przekłada się na większe zaufanie klientów, którzy postrzegają Cię jako profesjonalistę i osobę wiarygodną

Do kogo skierowane są kursy Beauty Art?

To kursy dla osób, które chcą zmienić swoje życie, zrobić coś konstruktywnego i kreatywnego, rozwinąć skrzydła i zawalczyć o swoją pozycję na rynku pracy. Różnorodna oferta sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Osobom z doświadczeniem, które pracują jako wizażyści w czyimś salonie lub prowadzą (albo planują prowadzić) własny makijażowy biznes, polecamy kurs wizażu rozszerzający kompetencje, pomagający zdobyć większą wprawę i nabrać większej pewności siebie. Dla wszystkich, którzy dopiero planują wejść w świat wizażu, przygotowaliśmy kurs makijażu dla początkujących , dzięki któremu każdy, kto ma chęć, pasję i odrobinę talentu, będzie mógł postawić swoje pierwsze kroki w tej ciekawej i rozwojowej branży.

Kurs, na który zawsze znajdziesz czas

Wiemy, jak dużego poświęcenia, ile czasu i zaangażowania wymaga praca zawodowa wizażysty. Dlatego rozumiemy wszystkie osoby, które chcą podnieść swoje kompetencje i poziom już oferowanych usług, a także nauczyć się czegoś nowego i rozszerzyć zakres usług (na przykład wprowadzić nową technikę do swojej praktyki zawodowej), a jednocześnie nie mają czasu na to, by uczyć się wszystkich zagadnień przez cały rok akademicki. Z myślą o właśnie takich osobach – ceniących swój czas, ale podchodzących do nauki i rozwoju bardzo poważnie i rzetelnie – stworzyliśmy nasze kursy wizażu.

Szkoła Fryzjerstwa i Wizażu Beauty Art

Kursy oferowane przez Szkołę Fryzjerstwa i Wizażu Beauty Art doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku osób, które pracują w stacjonarnych gabinetach kosmetycznych, jak i w przypadku wizażystek mobilnych, obsługujących klientów w ich domach czy pracujących na imprezach okolicznościowych, takich jak wesela w hotelach lub domach weselnych. Nasza szkoła pracuje w systemie Niepublicznych Placówek Oświatowych kształcących osoby dorosłe. To świetna alternatywa dla rocznych studiów wizażu.

Stawiamy na praktykę, nie tylko teorię !

Zajęcia, które odbywają się w trakcie trwania poszczególnych kursów, w 90 procentach opierają się praktyce, a więc skupiają się na przydatnych i rozwijających ćwiczeniach, a nie tylko zdobywaniu wiedzy teoretycznej w zakresie poszczególnych technik makijażu. Podczas zajęć na kursach nie omijamy takich tematów, jako przygotowanie skóry do makijażu czy warsztat i higiena pracy wizażysty, a zagadnienia układamy w poszczególne bloki, tak by każde z nich (na przykład techniki makijażu oczu i brwi, konturowanie i rozświetlanie twarzy czy aplikacja sztucznych rzęs) zostało omówione szczegółowo. Dwustopniowy kurs pozwala na zdobycie przekrojowej wiedzy i doświadczenia. Zajęcia prowadzimy w kilku miastach – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku – a dzięki doświadczonej kadrze oferujemy wysoki poziom szkolenia, a także uczymy i oczekujemy perfekcjonizmu, stawiając kursantom wysokie cele, pozwalające im na zdobycie na tyle dużych umiejętności, by mogli poczuć się pewnie na rynku pracy i zawalczyć o swoje marzenia.