Fryzjer to zawód pewny i stabilny, z którego można czerpać nie tylko korzyści finansowe, lecz także ogromną satysfakcję. To praca pełna wyzwań, dla osób z otwartą głową i pomysłami, lubiących kontakt z ludźmi. Dla dobrego fryzjera najważniejsze są posiadane umiejętności praktyczne i doświadczenie – dobry kurs zawodowy powinien więc zapewnić jak najwięcej ćwiczeń. 

W Beauty Art stawiamy właśnie na praktykę, która stanowi 90% wszystkich zajęć – to dlatego nasza Roczna Szkoła Fryzjerstwa to najlepsza szkoła fryzjerska w Polsce i cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

fryzjer_beauty

Jakie zalety ma zawód fryzjera?

Przede wszystkim jest to zawód, który zawsze będzie potrzebny. Jeśli więc masz talent, wiedzę i odpowiednie podejście do ludzi, na pewno nie będziesz narzekać na brak klientów. To praca pełna nowych wyzwań i bardzo rozwojowa, a regularne doszkalanie się, zdobywanie nowych umiejętności i szlifowanie warsztatu otwiera przed Tobą drzwi do sukcesu. W dodatku bycie fryzjerem nie musi oznaczać pracy w salonie fryzjerskim czy nawet prowadzenia własnego – to również praca na sesjach zdjęciowych, planach filmowych, pokazach mody i różnego rodzaju eventach. Jest wiele możliwości i tylko od Ciebie zależy, jak pokierujesz swoją karierą. A za tak ciekawymi wyzwaniami idą też większe pieniądze, dlatego jeśli pokażesz swój profesjonalizm i oczarujesz klientów, stworzysz solidną i cenną markę – zawodową i osobistą. I choć ta praca, jak każda, oprócz blasków ma swoje cienie, a wielogodzinne stanie na nogach może być męczące, to takiej satysfakcji nie daje żadna inna profesja! Przekonaj się o tym i zapisz się na kurs fryzjerski.

fryzjer Beauty ART

Z czego wynika duże zainteresowanie szkołą fryzjerstwa „Beauty-Art”?

Przede wszystkim ze świetnego stosunku jakości do ceny. Nie ma drugiej szkoły, która stawiałaby tak duży nacisk na praktykę. Wierzymy, że praca fryzjera to misja, dlatego nasi absolwenci kończą kurs z solidną dawką wiedzy, sporym i różnorodnym doświadczeniem, a także pewnością siebie i swoich umiejętności oraz świadomością możliwości, jakie daje im tego rodzaju praca. Spore zainteresowanie kursem fryzjerskim w Beauty Art wynika w dużej mierze również ze sporego zainteresowania fryzjerstwem jako takim. To zawód ponadczasowy, a na stylistów fryzur jest bardzo duże zapotrzebowanie, dlatego wiele osób szuka miejsca, w którym od podstaw nauczy się wszystkiego, czego potrzebuje, by zacząć pracować jako fryzjer i mieć bazę do dalszego rozwoju kompetencji zawodowych.

Dlaczego warto uczyć się zawodu fryzjera właśnie u nas?

Nasza szkoła wyróżnia się bogatym programem, który traktuje wszystkie zagadnienia przekrojowo i dostarcza kursantom wiedzę nie tylko na temat różnych technik fryzjerskich i metod stylizacji włosów, lecz także na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, wyposażenia stanowiska fryzjerskiego czy najnowszych trendów. Szkoła fryzjerska trwa 12 miesięcy i prowadzona jest w trzech trybach – dziennym, wieczorowym i zaocznym – tak by każdy mógł wybrać taką formę nauki, jak najbardziej mu odpowiada i która nie koliduje z innymi obowiązkami. Dwie ścieżki – fryzjer oraz fryzjer stylista – dopasowane są do doświadczenia i umiejętności kursanta, dlatego zachęcamy do zgłoszeń zarówno osoby z doświadczeniem w branży beauty, jak i osoby chcące dopiero postawić pierwszy krok w tym świecie i zacząć zdobywać wiedzę od podstaw.

Przystępny kurs fryzjerstwa także dla laików!

Bardzo duża część naszych kursantów to świeżynki – osoby, które nigdy nie miały styczności z tym zawodem, ale chciałyby zacząć zdobywać nowe umiejętności, zmienić branżę, wejść na nową ścieżkę rozwoju albo spełnić odkładane od lat na bok marzenie o zostaniu fryzjerem. Roczna Szkoła Fryzjerska Beauty Art to 384 godziny nauki (w tym przeważająca większość – bo aż 90%! – zajęć praktycznych) i kompleksowe podejście do tematu: od technik i metod stylizacji i koloryzacji fryzur aż po typowo biznesowe informacje i wiedzę, jak stawiać pierwsze kroki w branży, a nawet otworzyć własny salon fryzjerski.